O nás

Jana

… pro Radostný rozvoj poskytuje celostní muzikoterapii, provází ženské kruhy a přechodové rituály dle Slovanského kola roku, vede harmonizační cvičení.

„Józe a energetickým cvičením se věnuji více než 30 let. Mám ráda přirozené formy pohybu, které jsou nám vlastní. Pokud tímto způsobem rozpohybujeme své tělo, nejen že můžeme čerpat z moudrosti našich předků, ale i posílit svoji vlastní energii a chuť do života.

S pohybem a dechem souvisí náš hlas, mocný nástroj pro sebeléčení.  Od dětství jsem si zpívala svojí vlastní „prařečí“ a hrála si se zvuky přírody. S nadšením jsem uvítala, když mi v dospělosti do života přišla celostní muzikoterapie.

Moje „pracoviště“ je útulný prostor v chaloupce, obklopené voňavými loukami plnými bylin a motýlů, kde je slyšet šumění nedalekého lesa.

Těší mě, když mohu ostatní inspirovat ke šťastnému prožívání každodenního života. Jsem vděčná za radost a světlo v lidských očích.“

Ke svým aktivitám má Jana osvědčení a diplomy, potřebné v naší moderní době, např.:

  • pro celostní muzikoterapii doklad o studiu celostní muzikoterapie z Univerzity Palackého v Olomouci;
  • pro harmonizační cvičení certifikát Instruktora jógy;
  • pro vedení kruhů žen a provázení rituály doklad certifikovaný Mezinárodním institutem pro komplementární terapeuty;
  • další: absolvovala komplexní lektorský výcvik pro využití Systemických konstelací , má kurz Terapeutický pohyb pro klienty s psychickými poruchami, kurz Metamofrní techniky – jemná masáž pro práci s prenatálními bloky.

… Pokud budete pro navázání spolupráce osvědčení potřebovat, rádi vám je ukážeme. Ovšem pocit vnitřního štěstí a harmonie nám žádný diplom nezaručí J

Radek

pro Radostný rozvoj vytvořil útulné zázemí v přízemí chaloupky na kopečku, uprostřed přírody, na louce v blízkosti lesa. S rukodělným talentem, vzděláním v dřevooboru, citlivou duší a laskavým srdcem vyrábí kantely (strunné hudební nástroje v pentatonickém ladění, ručně opracované dřevořezbou) a další zvukomalebné nástroje z přírodních materiálů. Z kozí kůže dokáže vykouzlit šamanské bubny s výpletem symbolizujícím květ života.


V našem centru Radostný rozvoj pořádáme kurzy osobnostního rozvoje,
besedy o zdraví,
scházíme se v kruzích vědomých žen a mužů,
cvičíme harmonizační cvičení
a věnujeme se celostní muzikoterapii.

IČO:  086 11 637

Číslo účtu: mBank 670100 – 22 026 23 715 /6210

Kontakt: Info@radostnyrozvoj.cz

Telefon +420 777 33 53 73 (Jana)